Firma „Videotronic” s.c. - producent elektronicznych sygnalizatorów wędkarskich oraz producent artykułów elektrotechnicznych (dzwonki i gongi domowe, automaty zmierzchowe i in.) Firma powstała w 1987 r. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją podzespołów elektronicznych stosowanych w audio-video. W tym czasie byliśmy również liczącym się w kraju dystrybutorem sprzętu audio-video.

W latach 90-tych podjęliśmy z dużym sukcesem produkcję elektronicznych sygnalizatorów wędkarskich wg własnego projektu. Dowodem wysokiej jakości naszych produktów i uznania na wymagających rynkach europejskich był 90% udział eksportu w naszej sprzedaży ogółem. Kierunki eksportowe to : Niemcy, Holandia, Wielka. Brytania, Francja, Austria, Czechy i Włochy .

Jednocześnie od roku 2000 jesteśmy znaczącym w Europie producentem pełnej gamy dzwonków i gongów domowych oraz przemysłowych. Nasze wyroby elektrotechniczne można znaleźć, oprócz Polski, również na Litwie, Łotwie, w Rosji, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Jesteśmy także producentem podzespołów elektrotechnicznych stosowanych w wyrobach finalnych innych producentów z branży.

Dbając o zadowolenie klienta ciągle rozszerzamy naszą ofertę. Wprowadzamy nowe modele sygnalizatorów wędkarskich i dzwonków. Nasz atut to wysoka jakość, atrakcyjne ceny, korzystne warunki płatności oraz szybka realizacja zamówień.